Bohužel díky opatření v souvislosti s Covid19 dochází k velkému zdržení zásilek z USA, nemůžu tedy doplnit knoflíčky Dress It Up. Podobně jsou na tom zásilky z Asie a z některých dalších států. Naše balíčky zůstaly u výrobců/dodavatelů, některé jsou na půli cesty a stále čekají. Omluvte prosím omezený výběr materiálů ze zahraničí. Děkuji za pochopení i Vaši laskavou trpělivost. Mirka Zouhar

Bonusy

Díky registraci a přihlášení získáte některé výhody, o nichž si myslíme, že jsou praktické :-)

  • Můžete aktualizovat své údaje (adresu, heslo, IČO, apod.)
  • Vidíte historii objednávek, které jste po přihlášení učinili
  • Vidíte všechny doklady ke svým objednávkám a máte je k dispozici
  • Registrovaní zákazníci mohou získat za své nákupy malé benefity. Jsme rádi, když se k nám vracíte, víme, že to není samozřejmost a vážíme si toho. Proto jsme vytvořili zákaznické skupiny, které odměňujeme :

1. zákaznická skupina PRIMA: Pokud se opakovaně vracíte a Vaše objednávky, minimum jsou dvě, přesáhly hodnotu 200 Kč získáte slevu 5 % na veškeré zboží.

2. zákaznická skupina PRESSIMA: Pokud se opakovaně vracíte a Vaše objednávky, minimum jsou dvě, přesáhly hodnotu 1200 Kč, získáte slevu 7 % na veškeré zboží.

3. zákaznická skupina VIP: Pokud se opakovaně vracíte a Vaše objednávky, minimum jsou dvě, přesáhly hodnotu 2500 Kč, získáte slevu 10 % na veškeré zboží.

Upozornění: Aby byla sleva odečtena, musíte být v e-shopu přihlášeni. Bez přihlášení systém slevu nepřiřadí.
Slevy, které poskytujeme díky registraci, neplatí pro materiál, který je v akci a je ve slevě i pro ostatní zákazníky. Slevy se v našem eshopu nesčítají.

Zaregistrovat se můžete zde.

Chcete nakoupit ve velkých množstvích, nebo nakupujete pro školu, školku, mateřské centrum či jinou organizaci? Napište nám. Při velkých odběrech nabízíme slevy.

Pozn.: Nemusíte se obávat, že bychom Vás po registraci obtěžovali reklamními maily. Veškeré novinky vkládáme na naši skupinu na Facebooku, nepovažujeme za vhodné Vás obtěžovat jmenovitě. Jen, bohužel, neregistrovaným zákazníkům neumí náš systém slevu přiřadit, proto je registrace pro slevy potřeba.

Upozorňujeme, že registrace pro nákup v našem e-shopu není nutná a pohodlně nakoupíte i bez ní. Z toho, že nejste v našem e-shopu registrovaní, nevznikají žádná negativa a nepříjemnosti, jste pro nás vážený zákazník, jako kterýkoli jiný :-)