Vrácení zboží ve 14 denní zákonné lhůtě / reklamace

Odstoupení od smlouvy ve 14 denní lhůtě / reklamace

Obdržel/a jste balíček, ale produkty Vám nevyhovují? Nemusíte mít obavy, není nutné nechávat si něco, co Vám nevyhovuje. Máte právo na odstoupení od kupní smlouvy v zákonné lhůtě 14 dnů, viz článek VI obchodních podmínek

U produktů, které jste zakoupil/a, se objevily vady? Máte právo takové produkty reklamovat, viz článek VII. Práva z vadného plnění.

Nejdříve nás, prosím, kontaktujte e-mailem na info@manverko.cz nebo telefonicky na tel. +420 770 657 997, abychom měli informaci o tom, že máme očekávat balíček s vrácením zboží. 

Potom, prosím, napište jaké zboží vracíte a důvod vrácení zboží. V případě vrácení ve 14 denní zákonné lhůtě ještě napište, zda chcete výměnu zboží, nebo poslat peníze na účet a napište jeho číslo. V případě reklamace popište stručně závadu. Toto odešlete s produkty, které Vám nevyhovují nebo které chcete reklamovat na naši kontaktní adresu: Anna Iuzkiv Ometsynska, Sloupecká 304, 252 06  Měchenice

Ihned po obdržení vráceného zboží vše vyřídíme podle obchodních podmínek a zákonů ČR. 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení