Pomoc pro rodinné centrum Matáta

Někdy se stávají v životě věci, které zkomplikují život a jsou neveselé. Toto se stalo i rodinnému centru Matáta - odkaz na jejich fb stránku zde.

1. listopadu 2019 byly prostory rodinného centra vyplaveny vodou. Vše bylo pochopitelně zničeno. Našli se laskaví lidé, kteří pomohli s opravami. Ale centrum potřebuje také pomoct např. s náhradou materiálu a dalších potřeb. Pořádají mimo jiné i kurzy šití quiet book apod. a mnohý materiál byl vodou zničen. 

Ráda bych Matátě pomohla a chci dát příležitost pomoci i vám zákaznicím a zákazníkům.

Sama za sebe pošlu Matátě 10 % z částky každé objednávky, která přijde na e-shop Manverko v období od 24. 2. 2020 do 30. 4. 2020. 

A pokud chcete pomoci i vy, můžete to udělat skrz můj e-shop těmito způsoby:

  1. Vyberete finanční příspěvek nebo dárkový poukaz, který zaplatíte, my odešleme do Matáty e-mailem kód a lektorky si budou moct nakoupit podle sebe co bude třeba. Finanční příspěvky na konci každého týdne sečteme a odešleme na účet rodinného centra Matáta.
  2. Do své objednávky přidáte materiál pro Matátu, který zaplatíte spolu se svou objednávkou, ale tento materiál pro Matátu nebudeme do Vašeho balíčku dávat a pošleme jim ho rovnou. 
  3. Vytvoříte celou objednávku z věcí z kategorie Matáta, kterou zaplatíte a my ji odešleme na adresu rodinného centra.

Materiál v kategorii Matáta je za zvýhodněnou cenu, zbytek doplácím já. Pro rodinné centrum je nutné objednávat materiál jen v kategorii Matáta. Má jiné kódy a materiál z jiných kategorií by rodinnému centru nebyl odeslán.

Pojďte do toho se mnou :-) 

Mirka Zouhar

 

Pro koupi materiálu klikněte na obrázek

Matata_banner_banner kategorie