Z DŮVODU KARANTÉNY BUDOU OBJEDNÁVKY UČINĚNÉ OD 11.4.2021 ODESLÁNY NEJDŘÍVE 24. 4. 2021. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A LASKAVOU TRPĚLIVOST. MIRKA 

"Holka", která má ráda šití jako vy :-)

Nej hračky a drobné radosti jsou ty vlastnoručně vyrobené

Dříve jsme jako malí vídali babičky, maminky, tety a taky tatínky, dědečky nebo strýce, jak pro nás vyrábějí hračky a jiné drobnosti, které nám, coby malým „capartům“ i odrostlejším dětem, dělaly velkou radost. Teď zase můžeme my vyrábět našim nejmilejším v rodině a okolí.

Já jsem jako malá doma vídala mámu a starší sestru u šicího stroje. Když mi bylo asi deset let, začala i mě máma učit šít. A tak jsem šila, co mě napadlo pro sebe, později pro své děti i pro děti kamarádek v okolí. Nebo jsem šila drobnosti pro světlušky ve skautu či dekorace a hračky do herny pro prťata, která jsem hlídala a učila v Klubu Sluníčko v Praze Modřanech. Ale bavilo mě šít i dekorace do bytu a drobné dárky blízkým lidem. Zkrátka tvořila jsem a dělalo mi to radost :-)

Mé tvoření vyústilo v kurzy šití quiet book a tam jsou položeny základní kameny tohoto e-shopu. Dámy na kurzech si objednávaly materiál a já toho pro ně začínala v autě vozit víc a víc, až jsem si řekla, že bych potřebovala náklaďák. Tak vznikl e-shop, který je mi krásným a milým koníčkem. Zatím mě živí Modulární dřevostavby (také krásná práce), ale s láskou se dva až tři dny v týdnu věnuju svému e-shopovému "dítěti", protože šití je zkrátka top a je to moje velká radost :-)

Vím, že nejsem sama, že je nás mnoho, kteří sedíme každou volnou chvilku a často až do noci nad šicím strojem nebo pod lampou s jehlou v ruce a tvoříme něco, co druhým nebo nám udělá radost. Abych vám toto drobné krásné tvoření plné kreativity a radosti trochu usnadnila, nabízím vám materiál, který si můžete koupit jen v malém množství (netřeba kupovat celá velká balení nebo spoustu metráže). Ušijete z něj například quiet book, spy bag, muchláčka, polštářek nebo jiné drobnosti pro vaše nejmilejší.

Na blogu si můžete přečíst návody, nebo můžete kdykoli napsat na e-mail či zatelefonovat. Vždy ráda poradím.

Stačí mít jen chuť vytvořit originální drobnost pro vaše nejmilejší :-)

Ať se vám nejen šití daří

Mirka